WYPRAWY

O WYJAZDACH

Nasze wyprawy organizowane są głównie na terenie Europy, wychodzimy z założenia, że nie trzeba jechać na przysłowiowy koniec świata, aby przeżyć niesamowitą przygodę i znaleźć się w miejscu niedostępnym lub rzadko uczęszczanym.

Organizujemy wyprawy w małych grupach tak, aby każdy z uczestników wykorzystując maksymalnie dostępne atrakcje, czuł się komfortowo. Nad grupą czuwa organizator, dbający o poprawny przebieg wyprawy, dający jednocześnie uczestnikom  wolną rękę w wielu kwestiach. Wyprawy są idealnym miejscem do pielęgnacji starych znajomości, ale także do nawiązywania nowych kontaktów. Nasze wyjazdy to w dużej mierze trekkingi, ale organizujemy też rajdy rowerowe, spływy kajakowe czy zimowe rajdy narciarskie. Nieraz na wyjeździe mamy okazję brać udział w kilku rodzajach aktywności, a wszystko to pod szyldem wszechobecnej przygody.

 DLA KOGO ? 
Odpowiedź jest prosta: DLA KAŻDEGO.  Na wyjazd można jechać indywidualnie lub  w większym gronie. Wyprawy mają charakter indywidualny i często różnią się od siebie. Każdy wyjazd ma sprecyzowany program, poziom trudności, miejsca i rodzaje noclegów. W naszej ofercie znajdują się wyjazdy „dzikie”, ale także takie, w których za dnia wędrujemy, a wieczorami wracamy do ośrodków.
JAK PODRÓŻUJEMY?
Wszystko zależne jest od rodzaju wyprawy. Zazwyczaj przemieszczamy się wspólnie samolotem lub busikiem do miejsca startu, a następnie rozpoczynamy naszą przygodę. Wędrujemy, korzystamy z lokalnych środków transportu, autobusów czy pociągów, ale także z wynajętych busów. Noclegi spędzamy w namiotach, hotelach o dobrej renomie turystycznej, schroniskach i w kwaterach prywatnych. Jadamy w miejscowych restauracjach, próbując lokalnych przysmaków. Odwiedzamy zarówno regionalne bary z dala od tłumów ludzi,  jak i najlepsze turystyczne restauracje. Często sporządzamy własne posiłki, gotując na ogniu lub kuchenkach gazowych i wykorzystując produkty dostępne w miejscowych sklepach.

NAJBLIŻSZE WYJAZDY:

WYJAZDY W PRZYGOTOWANIU:

Nasze przykładowe kierunki: