O mnie

TRAVENTURE  Przygoda Podróż Natura

Te trzy słowa łączą w sobie wszystko to, co siedzi gdzieś w głębi mojej duszy. Przygoda, która nie bez powodu jest na pierwszym miejscu, zawsze była dla mnie czymś niezwykłym i pożądanym. Podróże i przedzieranie się przez dzikie bagna, zdobywanie nieprzetartych szlaków, poznawanie nowych kultur i ludzi po prostu mnie oczarowało i uzależniło. W pakiecie do tego dołączone zostało coś, co pozwala odpocząć od zgiełku miasta  i szybkiego życia – natura, a w szczególności – góry.
Jako Traventure zajmuję się organizacją trekkingów, wycieczek przygodowych oraz rodzinnych wyjazdów na terenie Europy.
Każdy z wyjazdów charakteryzuje się indywidualnym podejściem i różnorodnym programem dostosowanym do grupy. W zależności od warunków, terenu i rodzaju wyprawy zajmujemy się przede wszystkim wędrówką, ale także spływami kajakowymi, rajdami rowerowymi oraz zwiedzaniem. Śpimy w namiotach czy górskich schronach, ale zatrzymujemy się również w hotelach i schroniskach.

 

Jestem klasycznym marzycielem. Energia, którą posiadam przejawia się we wszystkich moich wyjazdach i w całym podejściu do życia. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony, garnę się do działania, wszędzie jest mnie pełno, a jedyne o czym myślę w danej chwili to to, w jaki sposób przeżyć kolejną przygodę. Jestem miłośnikiem aktywnego spędzania czasu, poznawania nowych kultur i przysmaków regionalnej kuchni. Szczególnie bliskie są mi góry, w które od dziecka zabierali mnie rodzice, a potem zakochałem się w nich na dobre. Chętnie uczestniczę również w długodystansowych wędrówkach. Na swoim koncie mam m.in przejście ponad 1100 kilometrów szlakiem Św. Jakuba (na który na pewno wrócę!) oraz zdobycie Mont Blanc. W najbliższym czasie chciałbym poświęcić się kolejnemu hobby – zimowym wejściom górskim, a w swoich planach mam zdobycie korony Europy. Prywatnie – inżynier Politechniki Warszawskiej, instruktor harcerski, organizator wycieczek szkolnych i autor charytatywnego projektu Ku Szczytom Marzeń.